تبلیغات
. - ولایتی: ظرف 100 روز تورم را برطرف می کنم
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.ولایتی: ظرف 100 روز تورم را برطرف می کنم
کاندیدای عضو ائتلاف برای پیشرفت با بیان اینکه ظرف 100 روز تورم و افزایش قیمت ها را کنترل می کنم گفت: در دولت آینده ام با واقعی کردن بیمه نظام بیمه سلامت ایران را جایگزین بیمه های وصله پینه امروزی خواهم کرد.
به گزارش سولدوز به نقل از خبرگزاری مهر، علی اکبر ولایتی در همایش دانشجویی با عنوان "بیداری اسلامی، افق های آینده و انتخابات 92" که در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران در حال برگزاری است با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری از انتخابات 92 گفت: مقام معظم رهبری انتخابات را یک مصرع حماسه سیاسی دانستند اما باید بدانیم که این حماسه سیاسی دو بیتی است یا تک بیتی. اگر دو بیتی باشد اهمیتش یک چهارم است و اگر تک بینی باشد اهمیتش 50 درصد می شود.
 
وی با بیان اینکه بیداری اسلامی از ایران شروع شد گفت:  نهضت انقلاب اسلامی آغاز موج جدید بیداری اسلامی است.
 
دبیر کل مجمع بیداری اسلامی افزود: بیداری اسلامی از 150 تا 200 سال پیش قبل به این طرف شروع شد و در هر دوره های به صورت امواج مختلف ظهور و بروز پیدا کرد که اوج آن انقلاب اسلامی ایران بود
 
وی همچنین با اشاره به بحث انرژی هسته ای گفت:  انرژی هسته ای یک امر بسیار مهمی است که قریب 500 رشته علمی و فناوری به آن مرتبط می شود که اگر به دلیل فشارهای آمریکا  و هم پیمانانش از مواضع خود عقب نشینی کنیم این فشارها متوقف نمی شود بلکه آنها گام به گام جلوتر می آیند تا به اهداف خود برسند.
 
ولایتی ادامه داد: مثلاَ اگر انرژی هسته ای را متوقف کنیم در گام بعدی می گویند باید حقوق بشر غربی را هم رعایت کنیم و بعد وارد تجهیزات تسلیحاتی می شوند و می گویند باید توپ ها و تانک هایتان را هم محدود کنیم. بنابراین عقب نشینی از مواضع غلط است و ما باید بر سر حقوق خود لحظه ای کوتاه نیاییم.
 
عضو ائتلاف برای پیشرفت با بیان اینکه دولت آینده باید طوری عمل کند که قول هایش به مردم را محقق سازد تاکید کرد: کاندیداها نباید در راستای شعار دادن و وعده و وعید وارد میدان شوند بلکه باید در عمل مشکلات آنان را حل کنند
 
وی کنترل قیمت ها و تورم را از اقدامات فوری دولتش نام برد و گفت: اول باید بدون ریشه یابی علل مشکلات اقتصادی راه حل هایی را برای درمان فوری آن مشکلات در نظر بگیریم. مانند کسی که تب شدید دارد و ابتدا باید با یک حوله خیس تب آن را پایین بیاوریم سپس علت تبش را پیدا کنیم.
 
این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه با یک برنامه منسجم ظرف 100 روز مشکلات اقتصادی فوری از جمله تورم و افزایش قیمت ها را برطرف می کنم گفت: رئیس جمهوری نیست که در همه حوزه ها تخصص داشته باشد بلکه باید مدیر قوی باشد و بتواند از مدیران متخصصی در حوزه های مختلف استفاده کند و خود نیز به خوبی آنان را مدیریت کند.
 
وی با اشاره به انحراف دولت از اجرایی کردن قانون هدفمندسازی یارانه ها گفت:  یکی از برنامه هایم این است که در طی دو و یا حداقل سه برنامه سلامت رایگان را در کشور عملیاتی سازم.
 
ولایتی با بیان اینکه بیمه ها را واقعی می کنم گفت: یک بیمه سراسری کامل به نام بیمه سلامت ایران به جای بیمه های وصله پینه امروزی تاسیس می کنم.
 
دبیر کل مجمع بیداری اسلامی با اشاره به سیاست های فرهنگی اش برای دولت آینده گفت: یکی از برنامه هایم بازگشت فرهنگ ایرانی اسلامی است که خمیرمایه آن مبانی اعتقادی و انقلابی است.
 
وی با بیان اینکه اصلاح فرهنگ یعنی بازگشت به فرهنگ خودی تاکید کرد: از سال 69 تا به امروز عضو انقلاب فرهنگی هستم و بیش از 1400 مصوبه در این نهاد فرهنگی تصویب شده است که اگر این مصوبات عملیاتی شود فرهنگی ایرانی اسلامی به اعتلای خود خواهد رسید.
 
ولایتی در پایان خاطرنشان کرد: مصوبات فرهنگی در این کشور وجود دارد و اگر دولتی مصمم باشد که آن را اجرا کند از جمله سند تحول آموزش و پرورش که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است پایه های فرهنگی در کشور استوار خواهد شد.


[ ] | [ کلمات کلیدی ] : دکتر ولایتی-سعید جلیلی-ستاد انتخاباتی مجازی مردمی دکتر سعید جلیلی-سولدوز نیوز-
[ مرتبط با ] : اخبار کشور کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : جمعه 3 خرداد 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.