تبلیغات
. - 10 روز دیگر تا تظاهرات گسترده مردم مسلمان جمهوری آذربایجان
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.10 روز دیگر تا تظاهرات گسترده مردم مسلمان جمهوری آذربایجان
به گزارش بولتن نیوز به نقل از آناج؛ الچین نمازاف، رئیس کمیته دفاع از حقوق طالع باقراف در گفت و گو با خبرنگار روزنامه "ینی مساوات" اظهار کرد: «10 روز دیگر یعنی اول ژوئن با شعار "آزادی بی درنگ زندانیان بی گناه" در باکو تظاهرات عمومی برگزار خواهد شد.»
ایشان با خبر دادن از مراجعه این کمیته به شهرداری باکو در هفته آینده گفت: "پس از این کمیته تظاهرات تشکیل می دهیم و گفتگو با سازمان های حقوق بشر و نهادهای دیگر را آغاز می کنیم. اگر کسی هم از ما حمایت نکند کمیته دفاع از طالع باقراف به تنهایی این تظاهرات را انجام خواهد داد".
خبرگزاری  dia.az در این باره با انتشار مقاله ای نوشت:" باکو شاهد تظاهرات اسلام خواهان متمایل به ایران خواهد بود." این رسانه آذربایجانی که مواضع ضداسلامی آن بر هیچ کس پوشیده نیست اعتراف کرد که این تظاهرات بر جو سیاسی انتخابات ریاست جمهوری آذربایجان تاثیری بسزایی خواهد داشت.
الچین نمازاف همچنین در گفت و گویی که با خبرنگار اسلام آذری داشت اظهار کرد:" عده ای از تشکل های جوانان از برگزاری این تظاهرات در روز 28 می خبر داده بودند ولی تصمیم بر این شده است که این تظاهرات بعد از روز مقدس جمعه یعنی شنبه، اول ماه ژوئن برگزار شود."
الچین نمازاف افزود: این تصمیم روز جمعه، 17 می در جلسه کمیته دفاع از حقوق طالع باقراف اتخاذ شده است و ما تمام تلاش خود را برای هرچه پر شور تر برگزار شدن این تظاهرات به کار خواهیم بست.
لازم به ذکر است که کمیته دفاع از حقوق طالع باقراف، اول ماه جاری میلادی تشکیل شده است و با توجه به حضور افراد و روحانیون با نفوذی چون حقوق شناس، وداد اسکندرلی، نامزد سفرلی، روشن احمدلی رئیس تشکیلات "مقاومت اسلامی با هدف آزادسازی قره باغ" و رهبر حزب "جبهه خلق کلاسیک" خزر طیب اف توانسته اقدامات خوبی در راستای دفاع از حقوق این روحانی مشهور آذربایجانی انجام دهد.
گفتنی است در روز هایی که خبرگزاری های دولتی با پوشش گسترده خبری مسابقات آواز یوروویژن و بایکوت خبری دستگیری های پی در پی اسلام خواهان و منتقدان دولت  سعی در آرام نشان دادن اوضاع دارند چنین تظاهرات بزرگی میتواند صدای اسلام خواهان آذربایجانی را به گوش تمام انسان دوستان جهان برساند.

[ ] | [ کلمات کلیدی ] : جمهوری آذربایجان-ستاد دکتر جلیلی-سولدوزنیوز-ستاد مجازی مردمی دکتر سعید جلیلی-
[ مرتبط با ] : اخبار خارجی کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : چهارشنبه 1 خرداد 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.