تبلیغات
. - روز خبرنگار به سبک اداره ارشاد اسلامی
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.روز خبرنگار به سبک اداره ارشاد اسلامی

به دنبال برگزاری مناسبتهای روز خبرنگار از سوی اداره ارشاد اسلامی نقده این اداره نام افراد خاص و بعضا فامیل را در لیست خبرنگاران اعزامی به همایش استانی اعلام کرده و اسامی افراد مطرح دیگر را حذف نمود . ادامه خبر به نقل از سولدوز خبر:


ژیلا سرهنگی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت : از شهرستان نقده نیز هشت نفر به نمایندگی از جامعه مطبوعاتی شهرستان نقده به این مراسم دعوت شده اند .

ناصر سعیدی ، غلامرضا جعفری ، قربان رضا قلیزاده ، وحید اوراز ، بهزاد باقری ، محمود سجودی ، رویا سرهنگی و سمیرا علیپور از جمله دعوت شدگان به این مراسم هستند .

یک فعال عرصه مطبوعاتی در این زمینه یادآور شد که این لیست مورد انتقاد جدی اهالی رسانه قرار گرفته است و احتمالا امروز تغییراتی در آن داده خواهد شد .

اخبار تکمیلی ؛

امروز ( چهارشنبه) تعداد 9 نفر از خبرنگاران شهرستان نقده برای شرکت در مراسم تجلیل از خبرنگاران استان به سمت بوکان حرکت کرده اند .

البته بعد از اعتراض به لیست پیشنهادی قبلی ، با کنار گذاشتن بهزاد باقری و سمیرا علیپور دست به تغییرات جزئی زده شد که نتیجه آن اضافه شدن شاهرخ نجفی ، نگین حاتمی و جعفر محمدی نژاد به جمع خبرنگاران مدعو بود .


نظر یک کاربر سولدوز خبر:


خوب پس خبرنگارانی که اسم سلدوز را با تلاشهای شبانه روزی خود بر سر زبانها و بر قله افتخار نگه داشتند چی شدند آقایان مسئول نا کارشناس، نام خانم نگین حاتمی که مقام دوم استانی و خانم سیده رحیمه موسوی مقام اول غرب کشور و جواد رستم نژاد و شاهرخ نجفی که مقام دوم و...حالا از بزرگان همچون سپهرنیا و بناوند و مدیرمسئول نشریه ها بگذریم .خوب این افرادی که اسمشون را نوشتین. اکثرا خبرنگار نیستند اصلا تو صحنه نیستند و رفتند پی کارشون فقط اسم خبرنگاری را یدک میکشند و حق دیگران را با پارتی میخورند. دونفرشون که خبرنگار صدا و سیما هستند جای تقدیر دارد عزیز من پس این عدالت کجاست عزیز من خانم سرهنگی وجدان شما کجا رفته چرا قبول کردین اینها را معرفی کنیند خبرنگاران تپش قلم که افتخاری برای منطقه سولدوز بوده و هست و همیشه افتخارافرینی کردندکجا یند.هرچند میدانم و بر این باورم در این نشریه افراد مخلص و بی ریا برای توسعه منطقه قلم میزنند و نیازی به تجلیل شما ندارند. به خدا من یکی از همشهریانی هستم که اهل مطالعه ام و به هرسه نشریه اردادت دارم و تپش قلم را بخاطر جسارت و صداقتشان بیشتر دوست دارم اما این اسامی درست نیست من به آقای اوراز اردت دارم به آقای جعفری و آقای سعیدی اما جای خبرنگاران جوان که با کمک همین افراد و به پشتوانه اینها دارند رشد میکنند کجا هستند خوب چگونه انگیزه داشته باشند که به فعالیت خود ادامه دهند برادر من آقای .... جای خود را به جوانان بده بروند تشویق شوند یا آقای .... یا آقای .... شماها نباید قبول بکنیند .بابا این جوانها نیاز به تشویق و ترغیب دارند.شما باید به این خبرنگاران که زیر نظر خود شما زحمت می کشند کمک کنید تا در آینده رسالت شما را دنبال کنند نه اینکه از همین کارها تبر به ریشه اینها بزنید .من به نوبه خودم از تمامی خبرنگاران که در این سه نشریه به نیات توسعه منطقه قلم می زنند خسته نباشید می گویم و قدردان زحماتشان هستم .واین را باید عرض کنم که شما در دل مردم قرار دارید هر کسی در دل مردم قرار دارد نیازی به اینجور تجلیل دروغین ندارد.باشد که در دولت تدبیر و امید مسئول با وجدان و شایسته ای داشته باشیم تا حق را به حقدار بدهیم نه به خفته گان فرهنگی.[ ] | [ کلمات کلیدی ] : اداره ارشاد اسلامی نقده-
[ مرتبط با ] : اخبار کشور کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : چهارشنبه 23 مرداد 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.