تبلیغات
. - جلیلی را تخریب می‎کنند چون منافعشان را به خطر انداخت
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.جلیلی را تخریب می‎کنند چون منافعشان را به خطر انداخت

فاطمه آلیا، نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ستاد حیات طیبه در خصوص ویژگی‌های دکتر جلیلی با اشاره به گذشت 35 سال از انقلاب گفت: چیزی که جایگاه نظام را عزتمند کرده است، گفتمان انقلاب اسلامی بوده است. وی با اشاره به برنامه‌ها، سوابق و مشی خدمتگزاری کاندیداهای انتخابات گفت: در حال حاظر و بین افراد حاضر در انتخابات پرچمدار گفتمان انقلاب آقای دکتر جلیلی است.

 
نماینده‌ی مردم تهران افزود: مفهوم عمیق حیات طیبه و اصرار بر گفتمان انقلاب بدون ذره‌ای انفعال و فاصله‌ از ارزش‌های انقلاب برای ایجاد جاذبه یا رای آوری در ایشان برجسته است و به همین دلیل اکثریت مردم پرچمداری ایشان را پذیرفته‌اند.
 
وی صداقت، یک‌رنگی، تدبیر، ساده‌زیستی و فاصله‌گرفتن از شخص‌محوری را دلایل افزایش زمینه‌های مقبولیت دکتر جلیلی دانست و گفت: همین ولایتمداری و کوتاه نیامدن از اصول روز به روز مردم بیشتری را به صحنه‌ی حمایت از ایشان کشانده است.
 
آلیا در خصوص شیوه‌ی تبلیغاتی دکتر جلیلی افزود: در گفتمان انقلاب اسلامی، شیوه‌ی رقابت موضوعیت دارد و ایشان نیز بر ارائه‌ی الگوی دینی برای رقابت تأکید دارند. این نماینده‌ی مجلس با اشاره به تخریب‌های گسترده علیه دکتر جلیلی نیز گفت: این تخریب‌ها گاهی توسط امپراتوری رسانه‌ای برنامه‌ریزی شده و علت آن نیز اصرار ایشان بر منافع ملی بوده که منجر به خطر افتادن منافع آن‌ها شده است.
 
وی درخصوص بعضی از رقبای انتخاباتی که ناآگاهانه یا با کم لطفی برای اثبات خودشان دست به تخریب دکتر جلیلی می‌زنند، افزود: شیوه‌ی تخریب و کوچک نشان دادن خدمات ایشان جفا به خون شهدا و به خصوص شهدای هسته‌ای است و ایشان فردی است که توانسته با اصرار بر اصول اساسی انقلاب افتخار بیافریند و گروه 1+5 را وادار به عقب‌نشینی از مواضعشان بگرداند.
 
آلیا در پایان با یادآوری تذکرات اکید مقام معظم رهبری در خصوص اخلاق انتخاباتی گفت: همانطور که دکتر جلیلی هواداران خود را به رعایت این تذکرات توصیه کرده‌اند، از سایر نامزدها هم انتظار می‌رود از تخریب‌هایی که هوادارانشان علیه دکتر جلیلی اعمال می‌کنند، به طور جدی جلوگیری نمایند.


[ ] | [ کلمات کلیدی ] : ستاد انتخاباتی مجازی و مردمی دکتر سعید جلیلی-سولدوز نیوز-
[ مرتبط با ] : کل اخبار اخبار کشور
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : سه شنبه 21 خرداد 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.