تبلیغات
. - زرادخانه جمهوری اسلامی ایران روستایی است که با ۲۰۰ خانوار ۲۵ شهید تقدیم می‌کند
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.زرادخانه جمهوری اسلامی ایران روستایی است که با ۲۰۰ خانوار ۲۵ شهید تقدیم می‌کند
به گزارش سولدوز به نقل از حیات طیبه، دکتر جلیلی در جریان سفر روز پنجشنبه خود به استان مرکزی، در روستای معصومیه این استان نیز سخنرانی کرد.


جلیلی در سفر به روستای معصومیه ابتدا به گلزار شهدای این روستا رفت؛ سپس نماز مغرب و عشاء را در مسجد روستا اقامه کرد و پس از سخنان کوتاهی در اجتماع نمازگزاران، به منزل شهیدان محمد رحیم و مسلم میرطیبی حاضر شد و با خانوادۀ این شهیدان گفت‌وگو کرد.

جلیلی در مسجد جامع این روستا با اشاره به گفت‌وگو و مذاکرات ایران با ۱+۵ اظهار داشت: «وقتی ۶ کشوری که خودشان را قدرت‌های بزرگ جهان می‌دانند، در کنار یکدیگر جمع می‌شوند و با یکدیگر تصمیم می‌گیرند که مقابل حق ایران بایستند، سؤالم این است که آیا با گفت‌وگو هرقدر که آن مذاکره‌کننده قوی باشد، می‌توان در مقابل آنها ایستاد؟ نه؛ اینطور نیست که کسی بتواند با گفت‌وگو مقابل آنها بایستد. آنچه که توانسته این گفت‌وگوها را مدیریت کند، مذاکره کننده نیست؛ بلکه شهدای روستای معصومیه اند.»

وی ادامه داد: امنیت ایران در مقایسه با کشورهای منطقه مثال زدنی است و پیشرفت آن با کشورهای دیگر قابل مقایسه نیست. مرهون خون شهدای این روستا و نقاط مختلف کشور هستیم و به خاطر همان شهداست که دشمنان ۲۵ سال است که جرات نمی‌کنند چشم طمع به این کشور داشته باشند.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه نباید در تحریم دچار اشتباه بشویم، گفت: اگر بهترین مذاکره کننده جهان، پشتوانه شهدای روستای معصومیه را نداشته باشد، هیچ قدرت دیگری نخواهد داشت؛ اینکه روستایی در زمان جنگ با ۲۰۰ خانوار ۲۵ شهید را تقدیم می‌کند، زرادخانه جمهوری اسلامی ایران این روستاست و مسئولان نظام به پشتوانه این ظرفیت مقابل قدرت‌ها ایستاده و “نه” می‌گویند.

جلیلی ادامه داد: تمام دنیا در جنگ تحمیلی پشت صدام بود، اما جوانانی از تمام کشور و از روستای معصومیه به جبهه‌ها رفتند و این پیروزی‌ها ر ارقم زدند؛ پس این ظرفیت نه فقط در دفاع مقدس، بلکه در تک تک عرصه‌ها می‌تواند پیشرفت و پیروزی را رقم بزند و اینطور نیست که استعدادهای جوانان ما فقط برای زمان جنگ بوده باشد بلکه اگر از این استعدادها استفاده شود، می‌تواند در دیگر عرصه‌ها نیز موفقیت و پیروزی ایجاد کند؛ دولت و نظام باید قدردان چنین مردمی باشند که اینچنین ظرفیتی می‌توانند ایجاد کنند.

وی با اشاره به لزوم اصلاح ساختار دولتی و اجرایی، گفت: دولت باید به مردم رجوع کند، نه اینکه وقتی مردم به آنها رجوع کنند، کارشان گره بخورد، دولت باید در همه عرصه‌ها سراغ مردم آمده و مشکلات آنها را حل کند.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در پایان سخنانش تصریح کرد: اگر ظرفیت‌های کشور را به خوبی آزاد کنیم و در یک ساز و کار صحیح سامان بدهیم، شاهد پیشرفت‌ها، موفقیت‌ها و رفاه‌های بیشتری که شایسته نظام اسلامی است، خواهیم بود و هر برادری که بتواند اعتماد مردم را جلب کند، مهم این است که این روند پیشرفت کشور ادامه پیدا کند.


[ ] | [ کلمات کلیدی ] : ستاد انتخاباتی مجازی و مردمی دکتر سعید جلیلی-سولدوز نیوز-سولدوز-
[ مرتبط با ] : اخبار کشور کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : جمعه 10 خرداد 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.