تبلیغات
. - نیویورک‌تایمز: جلیلی با موضع ضد غربی پیشتاز انتخابات است
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.نیویورک‌تایمز: جلیلی با موضع ضد غربی پیشتاز انتخابات است
به گزارش سولدوز نیوز به نقل از سایت حیات طیبه، روزنامه نیویورک تایمز نوشت: سعید جلیلی با موضع ضد غربی در حال تبدیل شدن به نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری ایران است. این روزنامه آمریکایی امروز در پایگاه اینترنتی خود در مقاله ای به قلم توماس اردبرنک نوشت:

سعید جلیلی روز جمعه در اولین تجمع مبارزات انتخاباتی مورد تشویق هزاران جوان قرار گرفت. پای مصنوعی اش نشان افتخار وی به عنوان یک عضو جوان سپاه در جنگ بزرگ ایران با عراق است. شرکت کنندگان در این تجمع که بسیاری از آنها جوان تر از آن بودند که شاهد این جنگ خونین باشند اما به شدت از جانبازان این جنگ ستایش می کردند و به صورت همنوا فریاد می زدند «جلیلی ای شهید زنده خوش آمدی»

این جمعیت با به اهتزار درآوردن پرچم «مقاومت» که نشان دهنده همکاری نظامی ایران، سوریه و حزب الله و برخی از گروه های فلسطینی است شعار انتخاباتی این نامزد «نه سازش، نه تسلیم»  «فقط جلیلی» را فریاد می زدند.

جلیلی که به عنوان مذاکره کننده هسته ای سرسخت و تحت الحمایه رهبر معظم، آیت الله علی خامنه ای شناخته شده است در حال تبدیل شدن به نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری این کشور است که قرار است در چهاردهم ژوئن برگزار شود و این برای روابط آینده ایران با غرب نگران کننده است.

به نظر می رسد جلیلی با مخالفت با تنش زدایی صد در صد و هرگونه سازش با غرب بر سر موضوعاتی مانند برنامه هسته ای ایران و تحولات سوریه در صورتی که رئیس جمهور ایران شود، بن بست با آمریکا و متحدانش را تشدید می کند. جلیلی در هفته های اخیر حمایت روحانیون و بسیج را جلب کرده است و بسیاری از داوطلبان بسیج اکنون به سازماندهی مبارزات انتخاباتی وی کمک می کنند.

مقاله نویس نیویورک تایمز همچنین نوشت امیر محبیان، تحلیگر نزدیک به مقامات ایران، با اشاره به گروه هایی که برای حمایت از جلیلی به خوبی سازماندهی شده اند گفت: «وی به راحتی سی درصد آرا را بدست خواهد آورد و بقیه آرا بین نامزدهای دیگر تقسیم خواهد شد.» از آنجایی که در قانون ایران، رئیس جمهور باید دستکم نیمی از آرا را بدست آورد، این مسئله منجر به کشیده شدن انتخابات به دور دوم خواهد شد که جلیلی در آن با قوت پیروز خواهد شد.

لینک مقاله نیویورک تایمز[ ] | [ کلمات کلیدی ] : نیویورک تایمز-ستاد انتخاباتی مجازی و مردمی دکتر سعید جلیلی-سولدوز نیوز-سولدوز-
[ مرتبط با ] : کل اخبار اخبار خارجی گزارش ومقالات
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : جمعه 10 خرداد 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.