تبلیغات
. - بخشی از پروژه تعریض پل گادارچایی تعطیل شد+نامه یک شهروند به شهردار
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.بخشی از پروژه تعریض پل گادارچایی تعطیل شد+نامه یک شهروند به شهردار

به گزارش سولدوز خبر، با فرا رسیدن آخرین روزهای تابستان و پایین آمدن دمای هوا کم کم باید منتظر بارش های پائیزی باشیم. خنک شدن هوا هر چند برای همه مردم یعنی خلاص شدن از گرمای سوزان و طاقت فرسای تابستان، اما برای کارکنان طرح تعریض پل گادار چایی، زنگ خطر جدی است.  

این طرح بر روی رودخانه گادار نقده در حال اجراست و انباشت مصالح و خاک بر سر راه رودخانه فصلی میتواند فاجعه آفرین باشد از همین جهت این طرح حتی در روزهای تعطیل نیز ادامه دارد.

طبق برنامه ریزی های انجام شده این پل باید در اولین ماه از فصل پائیز به بهره برداری برسد اما روز گذشته شکایت اداره برق نقده از پیمانکار طرح و دخالت پلیس باعث توقف پروژه شد!

اداره برق نقده با ادعای اینکه حفاری در دیواره پل باعث آسیب دیدن یکی از دکل های فشار قوی می شود خواستار توقف قسمتی از طرح شده که برای استحکام پایه های پل حیاتی است.

شهردار نقده در گفتگو با سولدوز خبر با اشاره به اینکه قبل از این اتفاق مکاتبات متعددی در این باره با اداره برق داشته است،از اینکه ادارات خدمت رسان به جای کمک در تسریع پیشرفت پروژه های عمرانی، دست به مانع تراشی های کم اهمیت میزنند ابراز نگرانی کرد.

مختار فتحی پور گفت: اداره برق در حالیکه میتوانست دکل مورد نظرش را با سیم بوکسل محکم و ایمن کند بدون در نظر گرفتن ساعات حیاتی پروژه، با دخالت پلیس، آن را به تعطیلی کشاند.

نادر شیرازی یکی از پیمانکاران پروژه تعریض پل گادار چایی در این باره اظهار کرد: عملیات کنده کاری روی بخشی از دیواره پل در حالی با دقت و وسواس ادامه داشت که حداقل فاصله ما با دکل برق 4 متر بود.

وی افزود: چنین مانع تراشی هایی نشان دهنده این است که برخی ادارت قدرت آن را ندارند که در ارائه خدمات پا به پای شهرداری حرکت کند.یکی از شهروندان نقده در پاسخ به این اقدام اداره برق مطلبی را خطاب به شهرداری در سایت سولدوز خبر منتشر کرده استشهردار محترم در تعامل با شرکتهای خدمات رسان شامل اداره برق و آب وفاضلاب ومخابرات و... به جای اخذ هزینه ها و خسارت وارده به آسفالت خیابانها وتاسیسات شهرداری ناشی از عملیات حفاری و توسعه ،همیشه از جیب مردم نقده خرج کرده وبه جای اخذ هزینه های تمام شده ،با بخشش درصدزیادی ازخسارت وارده به تاسیسات وخیابانهای شهر،ظلم بزرگی در حق مردم نقده کرده است . درهفته گذشته نیزشاهد برپایی تیر های برق بلند قد در خیابان شهید باهنر بودیم در صورتیکه قانون حذف تیرهای برق در خیابانهای مرکزی شهر در سال52 13در دستورکارشهرداریها قرار گرفته تا به زیبائی خیابانهای اصلی شهر آسیبی وارد نشود وجهت توسعه برق بایستی از کابل کشی زیرزمینی استفاده شود که مزیت آن حفظ زیبائی شهر -کاهش حریم برق ومزاحمت کم و جلو گیری از قطع درختان کنار پیاده رو و...خواهد بود افسوس شهردار محترم با داشتن تیرهای قدیم اجازه داده یک سری تیر های بلند وهیکلی جدیدنیز در پیاده رونصب و علاوه بر تیر ها 2متر هم کنسول به طرف خیابان نصب کنند که شاهد منظره بسیار زشتی در مرکز شهر شدیم واین تعامل شهرداری با اداره برق باعث آسیب به زیبائی شهر و مردم شده است ودر کنار این موضوع ،توسل به زور توسط اداره برق جهت تعطیلی پروژه تعریض پل قابل تحسین است چون مسئولین شهرداری به اندازه مسئولین اداره برق به وظایف قانونی خودشان عمل نکرده اند وبه دستگاه شهرداری که امانت شهروندان نقده در دست مسئولین شهرداریست تعصب کافی ندارند ونتیجه چشم پوشی از حقوق شهرداری در همکاری با اداره برق و...همین موضوع را بر شهرداری تحمیل می نماید امیدوارم شهردار محترم و اعضای شورای شهر از اموال و تاسیسات وابسته به شهرداری که امانتی در دست آنهاست محافظت نموده ودر اخذ خسارت وارده به تاسیسات شهری قیمت تمام شده را از دستگاههای دیگر وصول نمایند


[ ] | [ کلمات کلیدی ] : سولدوز خبر-اداره برق-
[ مرتبط با ] : اخبار آذربایجان کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : چهارشنبه 18 شهریور 1394

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.