تبلیغات
. - آیت الله رجبی: نامه آیت‌الله یزدی به معنای حمایت همه اعضای جامعه مدرسین از ولایتی نیست
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.آیت الله رجبی: نامه آیت‌الله یزدی به معنای حمایت همه اعضای جامعه مدرسین از ولایتی نیست

حجت‌‌الاسلام‌ و المسلمین‌ محمود رجبی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به بیانیه رسمی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  در حمایت از ولایتی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت:آیت الله یزدی یکی از استوانه‌های انقلاب هستند و احترام ایشان بر همگان واجب است. اما آنچه که از نامه ایشان در رسانه‌ها برداشت شده، عین مقصود ایشان نبوده است.

جمشیدی همچنین با بیان اینکه جلسه تشکیل شده برای انتخاب گزینه مورد حمایت جامعه مدرسین در انتخابات، رسمی نبوده است تصریح کرد: در جامعه مدرسین قرار بر این شد که جلسه‌ای تشکیل شود و درباره گزینه مورد نظر جامعه مدرسین تصمیم‌گیری شود. با این حال این جلسه به جلسه فوق‌العاده دیگری موکول شد که این جلسه هم به حدنصاب نرسید و تعداد اعضا به گونه‌ای نبود که مصوبه رسمی در آن انجام شود.

وی افزود: در جلسه فوق‌العاده عده‌ای حضور داشتند که بر انتخاب ولایتی تمایل و گروهی دیگر نظر بر حمایت از جلیلی داشتند و سایر اعضا هم رای ممتنع دادند.

رجبی در ادامه خاطرنشان کرد: همان‌طور که در بیانیه آیت‌ الله یزدی هم آمده رای بر حمایت از ولایتی، نه تنها رای اعضای جامعه مدرسین نیست، بلکه رای اکثریت اعضا هم نیست و این نظر تمایل اکثریت اعضایی است که در جلسه غیر رسمی جامعه مدرسین حضور داشته‌اند که حتی به یک سوم هم نمی‌رسند.

عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین در پایان با اشاره به تاکید آیت‌الله یزدی بر حفظ اخلاقیت به رسانه‌ها تصریح کرد: متاسفانه بر خلاف چیزی که آیت الله یزدی از رسانه‌ها درخواست کردند، گروهی از آنها به اشتباه یا به عمد رای تعدادی از اعضای جامعه مدرسین را رای رسمی کل اعضا تلقی کردند و باعث گمراهی شدند. توصیه ما به همه مردم هم این است که با مدنظر قرار دادن شاخص‌ها و معیارهای مقام معظم رهبری، گزینه اصلح را شناسایی کنند و تصمیمی درست در راه حفظ شان نظام جمهوری اسلامی بگیرند.[ ] | [ کلمات کلیدی ] : ستاد انتخاباتی مجازی و مردمی دکتر سعید جلیلی-سولدوز نیوز-
[ مرتبط با ] : کل اخبار اخبار کشور
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : چهارشنبه 22 خرداد 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.